Právě jste vstoupili na web o jednom šileném kříženečkovi špice a jezevčíka Ronym.Najdete tu jeho fotky,to co plánujeme,a mnohem víc!Snad se ještě vrátíte,
Ivi & Rony

Ronyho Deník

Rony-Novinky

6. dubna 2010 v 18:50 | Ivi & Ronny
Když jsem byla se Šárkou venku tak jsme šli v mokrým za krám na louku. Tam byli balíky. My jsme tam i s ronym skákali, bylo jich tam asi 15. Šárka plivla čokošku nazem, Rony to viděl. Hned chtěl dolů a potom mu to bylo jedno. Běhali jsme dál a on skočil či spadl na zem a já na balík a ona na mně. Já mám naražené rameno+nemohu pořádně hýbyt s krkem+mám zkurvený záda. Šárka skončila jen s vyraženým dechem a bolestí břicha. No nwm. Zejtra s ní jdu do kina.
Upřesnění+info dnes.

Procházka s Tery & Xeny=)

5. dubna 2010 v 18:09 | Ivi & Rony
Ahoj před chvíli jsem přišla z procházky.Byla semnou Tery & Xeny tak jsem vzala Roníka.Šli jsme na louku na balíky kde jsme si to skvěle užili.Společně jsme skákali přes balíky tak byla sranda.Roník si procvičil skákání,akorat někdy seskočil dolů.Většinou ale hnet vyskočil nahoru.Chvíli s ním skákala Tery a pak já.Nakonec se nám rozbilo jedno vodítko.To natahovací.Naštěstí jsme měli sebou ježtě jedno se kterým se nám skákalo špatně.Ale Roník je skrátka můj šikula takže se vyspořádal i s krátkým vodítkem.Většinou ho kousal  pak jsem řekla fuj a nesmíš,Tery vzala Roníka za vodítko a začali jsme se tam honit.Až pak na poslední skok Jsme všichni spadli Roník na zem já na balík a Tery taky na balík potom jsme šli domů.
Příště až bude hezky a bude čas vezmu Roníka a půjdeme na louku na ty balíky zase.Tak se mějte ahoj=)
*********************
ronicek122.blog.cz
 
 

Reklama
©2009-2010 ronicek122.blog.cz